Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyeleri

Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyeleri

Şehirleşmenin çığ gibi arttığı şu dönemlerde, maalesef pek çok ev ya da apartman küçük odalara sahip. Bu yüzden bazılarımız küçük ev dekorasyonu fikirlerini almaya çalışıyor ve yer tasarruflu, modern ve pratik ev dekorasyonları da özellikle yataklı küçük odalarda, genç odalarında, çocuk ve bebek odalarında, yatak odalarında cazip çözümler sunuyor. Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyesi olarak öncelikle tabi ki yerden nasıl tasarruf edebilmemiz konusuna değinmeliyiz, bunun için pek çeşitli yöntem var. Mesela gömme mobilyalar yani duvara gömme ya da köşeye tam yerleştirilebilen, ergonomik mobilyalardan söz ediyorum. Ama burada bir noktaya dikkat etmek lazım, ev sizin mi yoksa kira mı? Çünkü ev sizin değil ise, duvara gömme usulü yer tasarrufu için kalıcı bir durum söz konusu olduğunda ev sahibi bundan pek haz etmeyebilir. Kirada iseniz de bu duvara gömmeli durumun bir alternatifi de var, o da ev size uymuyorsa, siz eve uyun, metodu diyebileceğimiz bir yöntem. Yani evin kullanışsız ve yer tasarruf imkanı olmayan bölümlerini geliştirmek oralara uygun mobilyalar ile dekore etmek. Misal veriyorum. Kolon bir küçük odada çok yer kaplıyorsa, kolonu değerlendirin, raflar monte edebilirsiniz, dekoratif ürünleri kolonun üzerinde sergileyerek bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz ya da kolonu bir kütüphaneye çevirebilirsiniz. Bunun dışında Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyesi olarak bir başkası da alacağınız mobilyaların işlevsel olmasına dikkat etmenizdir. Örneğin, açılıp kapanabilen bir masa, çalışma anında açılıp iş bitince kapanacağından müthiş ve modern bir yer tasarrufu çözümü olacaktır. Pratiklik artık çok önemli, pratikliğe görsellikle önem verdiğiniz zaman ortaya modern çözümler çıkacaktır. Tabi ki ev dekorasyonu modasına uymak da isteyebilirsiniz, bu konudaki seçim size bağlı.
Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyeleri için örnek görsellerimize küçük resimleri tıklayıp, ilerleyerek bakınız.

Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyeleri, size günlük yaşamda, genç odalarının daha tertipli olması, yatak odalarının home office tarzı çalışma alanları içerisinde yer alması, çocuk ve bebek odalarının ise yerden tasarrufla eğlenceli bir hale getirilmesi konusunda, oldukça yardımcı olacak. Yataklı Küçük Odalar İçin Yer Tasarruflu, Modern ve Pratik Dekorasyon Tavsiyeleri için yukarıdaki galerimize göz atıp kendinize küçük notlar alabilirsiniz. Akıllı ve pratik olmak size ev dekorunda bile çok şey katacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. google pro dedi ki:

  Hi there, I read your blog regularly. Your writing style is awesome, keep doing what you’re doing! http://google.com

 2. kadincafikir dedi ki:

  thank you, i’m glad to hear this.

 3. Anonim dedi ki:

  I really like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and coverage!
  Keep up the terrific works guys I’ve you guys
  to my own blogroll.

 4. minecraft dedi ki:

  Thanks to my father who informed me about this blog, this weblog is really amazing.

 5. coronavirus dedi ki:

  coronovirus kapmayın

BİR YORUM YAZ