Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz Görüntüleri

Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz Görüntüleri

Estetik operasyonlar ile yepyeni ve kişiye göre hoş ya da beğenilmeyen neticelere ulaşabilirsiniz. Bu yüzden kişinin estetiksiz halini özlemeyeceği bir estetik operasyon için estetik doktoru seçimi çok mühim bir konu. Yerli ünlülerden de estetiksiz olanlar artık çok azaldı diyebiliriz. İnanmakta zorlanacağınız görüntüler, sizi şoke de edebilir. Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz Görüntüleri, magazin dünyasının en merak edilen ve en azından merak uyandıran konusu ve bu sebep ile kadincafikir olarak sizlere dev bir arşiv galeri hazırladık. Bu estetiksiz ve estetikli görselleri, tek resimde görsellemeye çalıştık. Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz Görüntülerinden kapak fotoğrafı olarak Türkan Şoray‘ı seçtim… Neden derseniz, doğal güzelliği ile adeta çocukluğumuzun güzellik tanrıçası olan ve gönüllere sultan lakabı ile de taht kurmuş olan Türkan Şoray’ın estetikli olması beni gerçekten şok etti. Hatta Türkan Şoray’ın estetikli olduğuna inanmadım ve sağlam kaynaklardan maalesef estetikli olduğunu keşfettim. En net estetiksiz görüntüsü ise Haydut isimli Türk sineması filminde görülüyor, yani siz de benim gibi inanmakta zorlanır iseniz, Haydut filmini izleyerek bu konunun gerçek olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz ve estetikli görüntüler arasında, şu aralar O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Sibel Can da bulunuyor. Bunun dışında, eskiden Küçük Ceylan olarak bilinen ve şimdilerde Ceylan olarak anılan ünlü türkücünün de sayısız operasyon geçirdiği, hatta burnunu o kadar küçültmüş ki uçakta nefes alamayıp acil müdahale yapıldığı biliniyor.

Yerli Ünlülerin İnanmakta Zorlanacağınız Estetiksiz Görüntüleri için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayarak galerimizi gezin.

Yani estetik operasyonlarda ölçüyü kaçırırsanız şunu bilin ki bağımlı da olmuş olabilirsiniz. Bazen hiç gerekmediği halde estetik olan kişilerin en büyük sorunu da bu olsa gerek. O Ses Türkiye demişken, Acun Ilıcalı ile ismi anılan Şeyma Subaşı da estetik yaptıran ünlülerden ve doğal bir görünüm elde ettiğini söyleyebiliriz. Murat Dalkılıç, Özcan Deniz, Kerimcan Durmaz ve Fatih Ürek gibi isimler de estetik operasyonlara borçlu olduğu bir profil oluşturmuşlar.Filiz Akın da tıpkı Türkan Şoray gibi estetikli görüntüsü ile bizi dumura uğratan Yeşilçam güzellerinden bir tanesi. Ebru Şallı ve Deniz Akkaya gibi isimlerin ise estetikli olduğu zaten biliniyor fakat eski estetiksiz halleri gerçekten çok ama çok başka. Bu şekilde bambaşka olmuş bir diğer isim ise Petek Dinçöz. Estetik dışında imajı ile de adeta evrim geçirmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ