Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemleri

Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemleri

Küçük bir banyonuz varsa, banyo dekorasyonu konusunda yetersiz kalması ya da yer tasarrufu olmayıp, kullanışsız olması canınızı sıkabilir. Fakat bu durumun pek çok kullanışlı çözümü bulunuyor. Siz de Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemleri ile yer tasarrufu ve dekorasyon çözümü sahibi olabilirsiniz. Size birkaç pratik yöntem ile küçük banyonuzdan büyük alanlar yaratma şansı veriyoruz. Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemlerinden belki de en önemlisi, raf kullanmaktır. Raf kullanmak için ise çok fazla seçenek bulunuyor, örneğin lavabo altına raf yerleştirerek kullanışsız lavabo altına pratik bir çözüm sunabilirsiniz, duşa asılan delikli bez ve cepli bir raf ile de çok dahice bir çözüm uygulama şansınız var. Ya da duvara direkt monte edilen ahşap veya metal raflar da küçük banyonuzu ferahlatacaktır. Dolap içi rafları da küçük bir banyonun imdadına koşanlardan… Dolap içine yerleştirebileceğiniz bir metal ya da plastik rafa elektrikli saç ürünlerinizi koyabilir ve böylelikle onları nemden de koruyarak uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Elektrikli aletler için dolap içi raflar mükemmel bir saklama yolu. Bunun dışında asma aparatlara da banyo havlunuzu ya da mandallı olan asma aparatlara liflerinizi veya sıkılabilir duş jeli ve şampuanlarınızı asabilirsiniz. Raf dışında çekmeceler de size küçük banyonuzu değerlendirme yolu sunan başka bir çözüm olacaktır. Mesela dar alan için dizayn edilmiş müthiş bir çekmece çözümü bunlara örnek olabilir.
Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemlerini görüntülemek için aşağıdaki küçük görsellere tıklayarak ilerleyebilirsiniz.


Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemleri ile ferahlayan banyonuzda pek çok eşya da saklayıp, onlara kolayca ulaşabilmeniz açısından bu yöntemlerin her birinin oldukça modern olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kendin yap projeler ile kulak çubuğu veya pamuk gibi nemden etkilenmesi çok beklenen ürünlerinizi harika kavanozlarda da muhafaza edebilirsiniz. Modern çözümler her yerde olduğu gibi küçük banyolarınızda da derdinize çare olacak. Artık küçük banyom var ve şansızım diye düşünmeyin, aksine yaratacağınız alanlar ile çok spesifik dekorasyon sağlayabileceğiniz için bir sıfır öne çıkma imkanınız bile var dar bir banyo ile… Yukarıdaki Küçük Banyoları Pratik, Büyük ve Kullanışlı Hale Getirme Yöntemlerini tek tek görsellerinden incelediğinizde sizin de aklınıza geniş bir banyoda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz derli toplu fikirler işlenecektir. Pratik çözümler her zaman modern insanı mutlu eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ