Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri

Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri

“Cam, sağlıktır.” sözünü mutlaka duymuşsunuzdur. Cam şişelerin, cam kapların kullanılması; özellikle gıda ve yenilebilir, içilebilir ürünler bakımından gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu. Peki kullandığınız cam şişelerin, geri dönüştürülmesi bakımından farklı bir bakış olarak, onların süslenmesi, boyanması, yeniden tasarım ile yepyeni bir süs eşyası ve sanatsal bir dekor ürün haline gelebileceği konusuna nasıl bakarsınız? Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri ile cam şişelerden dekoratif eşya, cam şişeden rüzgar çanı ve hatta cam şişeden saksı bile yapmanız mümkün. Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri, masalarınızın üzerini süsleyebilir, rüzgar çanı olarak kapı girişlerini, pervazlarını ve saksı olarak yine evini süsleyebilirler. Cam şişe içerisinde yetişecek olan bitki daha da sağlıklı ve görünüş bakımından da daha da estetik olacaktır. Cam şişeler vazoya dönüştürme fikri ise muazzam. Çeşitli cam boyaları ile boyayarak cam vazo yapabilirsiniz, isterseniz boya işine girişmeden, tutkal yardımı ile etrafına ip sarıp, sabitleyip, daha sonra deniz yıldızı, deniz kabuğu ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca bu süslemelerin sınırı yok, kelebek figürleri, harfler, yıldızlar, çiçekler, yapay çiçek ile de süsleyebilirsiniz.

Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modellerini tam boyutta görüntülemek için lütfen AŞAĞIDAKİ küçük resimlere tıklayınız.

Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri size cam şişelerinizi süslemeniz ve harika tasarımlar oluşturmanız konusunda yukarıdaki fotoğraflar ile ilham verebilir. Böylelikle Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri yapabilir, bunları isterseniz hediye edebilirsiniz. Cam şişeleri süslerken eğlenebilirsiniz. Soda şişesi, şarap şişesi, bira şişesi, yağ şişesi, viski şişesi, su şişesi, süt şişesi gibi aklınıza gelebilecek her türlü cam şişeyi süsleyip, bir vazo, dekoratif obje, saksı gibi pek çok şekle sokabilirsiniz. Cam Şişe Süsleme ile Dekor Süs Eşyası Modelleri için yukarıdaki resimleri incelemeyi unutmayınız. Cam kesme işlemi için özel araçlar kullanabilir ya da evde cam kesme işlemini dikkatli bir şekilde siz de gerçekleştirebilirsiniz. Sizin de evini süslü cam şişeler ile daha dekoratif bir hale gelebilir. Evinizin kendi modasını bile cam şişeleri süsleyerek tamamlamanız mümkün, yeter ki isteyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ