Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı

Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı

Kışın en favori ev tekstil ürünü olan battaniyeleri dakikalar içinde kollarınızla örebileceğinizi biliyor muydunuz? Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı adlı yazımız ile size bunu ayrıntıları ile açıklayacağız ve siz de evde kendinize yumuşacık ve sıcacık örgü battaniye örebileceksiniz. Bunun için ihtiyacınız olan sadece sevdiğiniz bir renkte kalın yün ip ve kollarınız. Daha sonra düz örgü şeklinde kollarınızı örgü şişi gibi kullanarak battaniyenizi oluşturabilirsiniz. Örgü battaniye modellerinin örülmesi en kolay olanı şüphesiz bu modern duruşu ile dikkat çeken kol örgüsü battaniye modelleri. Eğer kalın ip bulamazsanız, bir öneri olarak, normal yün iplerinizi birleştirerek de Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri örebilirsiniz. Ayrıca şunu da söylemeli ki bu kol ile örgü tekniği ile sadece battaniye modelleri yapılmıyor. Bu kol örgüsü yöntemi ile boyunluk, atkı gibi daha kısa sürede bitecek modern tarzı ile göz dolduracak aksesuarlar da örmeniz mümkün. Tekniği kaptıktan sonra aslında pek çok şeyi kollarınızı kullanarak kısa sürede örüp bitirebilirsiniz. Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı için aşağıdaki resimleri incelemeye başlayabilirsiniz. Renk renk birbirinden sıcak örgü battaniye modellerini de göreceğinizden, bu galeri renk seçiminde de size yardımcı olacaktır.
Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı görüntülerini tam boyutta incelemek için aşağıdaki küçük resimlerin üzerine tıklayınız.


Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışında da göreceğiniz gibi öncelikle düz şekilde başlıyoruz ve daha sonra bu düz zinciri geliştirerek fotoğraflardaki gibi aşama aşama arm knitting yani kol örmesi yapıyoruz. Daha sonra battaniyemizi bitiriyoruz, oldukça basit. Yapmanız gereken yukarıdaki Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışını incelemek ve adım adım uygulanışlarını takip etmek. En güzel battaniye modellerini sezonun ve modanın en iyisi olarak temsili olan bu Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı ile elde etmeniz işte bu kadar basit ve kolay. Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı ile sıcacık battaniyelerinizi koltuğunuzda kahvenizi yudumlarken sizi sevgiyle saran yumuşaklığı ile kullanmanız mümkündür. Battaniyenin en modern ve stil hali evinize anlam katacak DIY yani do it yourself, kendin yap hali kol örgüsü battaniye modellerinde buluşuyor. Kışınız ve soğuk günleriniz Kolla Örülmüş Örgü Battaniye Modelleri ve Resimli Anlatım Yapılışı ile sıcacık olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ