Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri

Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri

Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu rulolaları, yumurta kepi, eski dergi sayfaları ve daha birçok karton ya da kağıdı dönüştürebiliriz. Bu kağıt ya da karton ürünler çöp olmak zorunda değil. Üstelik bunu yaparken en çok da çevreye faydalı bir iş çıkarmış olacağız. Kağıt yapımı için milyonlarca ağaç harcadığımızı düşünürsek, bu artık kağıtların nasıl harikalar yaratacağını ve değerlendirilmesi gerektiği gerçeğini bir kez daha kavrayabiliriz. Biz de olaya çevreci bir boyut ve diy yani do it yourself tarzı bir bakış getirmek istetik ve dekoratif eşyaların yapımında nasıl göründüklerini görmenizi istedik. Daha önceki yazılarımızdan olan Kendin Yap Dekor Eşyaları için ise BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. Aşağıda ise sizler için tam 24 adet Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri bulunuyor. Yumurta kepinden güllü çerçeve yapımı, tuvalet kağıdı rulolarından raf yapımı ya da duvar dekorasyonu ürünü eldesi, eski kağıtlardan avize yapımı gibi pek çok faydalı görseli bu Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri galerisinde aşağıdadır.
Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri için lütfen aşağıdaki küçük resimlere tıklayınız.


Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri arasında hayal gücünüz ile yapabileceklerinizin de etkisi olacaktır yani demek istiyoruz ki, herhangi iki karton ya da kağıt geri dönüştürmesinden yapılmış dekor eşyası fikrini de birleştirebilirsiniz ya da bunun gibi alternatif kendinize has yöntemler bulabilirsiniz. Evinizde belki kullanmadığınız renkli kağıtlar vardır. Örneğin bu tip kağıtlardan avize yapabilir ya da duvarınıza güller veya kalpler yapabilirsiniz. Tüm bunlar duvar dekorasyonunuz için de çevreci bir yaklaşım olacaktır. Kısacası, evinizi güzelleştirmek için, kimyasallar ya da plastikler ile haşır neşir olmanız şart değil ve üstelik kullanmadıklarınızı da değerlendirmiş olmak, size hobi alışkanlığı olarak dahi geri dönebilir. Çeşitli süs eşyaları, dekoratif objeler evinizin rengini ve havasını değiştirecektir. Bunun ne yönde ve ne kadar olmasını istediğiniz konusu, tabi ki sizin elinizde olan bir konu. Fakat biraz ipucu ve biraz da yol isterseniz kesinlikle yukarıdaki Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modellerine bir göz gezdirip karar vermelisiniz. Karton ve Kağıtlardan Yapılabilecek Nefis Dekoratif Süs Eşyası Modelleri ile tuvalet kağıdı ruloları, kağıt havlu ruloları gibi pek çok ürün, hatta yumurta kepi bile değerlenebilecek bir malzeme, kimin aklına gelirdi ki, yeter ki yaratıcılığınız konuşsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ