Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları

Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları

Geri dönüşüm projeleri ya da aklınıza gelmeyecek bir malzeme ile yepyeni bir materyal üretme fikirleri, evinizi dekoratif açıdan zenginleştirmenize yardımcı olur. Elinizdeki malzemeleri dönüştürerek harika el yapımı DIY yani “do it yourself” (kendin yap) dekor eşyaları üretebilirsiniz. Size bu konuda birtakım eşsiz bilgiler vermek üzere Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları ana başlığı altında birçok fikir derledik. Bu değerli fikirleri Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları görsellerinin tek tek işlendiği aşağıdaki galerimizden tıklayarak tam boyutta inceleyebilir ve sayfalar arasında gezinebilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında biraz Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyalarından söz etmekte fayda var. Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları, evinizdeki kullanmadıklarınızı değerlendirmeniz için çok yararlı olacak. Örnek vermek gerekirse, plastik kaşıkları ve kullanmadığınız bir aynayı, yapıştırma, boyama ve yerleştirme işlemleri ile göz alıcı dev çiçek aynaya dönüştürebilirsiniz. Bahçenizdeki ağaç dallarını, parklarda yere düşmüş ağaç dalı parçalarını ya da sonbahardan kalan yaprakları dahi harika dekoratif obje yapımı için kullanabilirsiniz. Mesela dal parçalarından doğanın bağrından kopmuş gelmiş gibi görünen fakat kokoş bir kapı süsü yapabilir ve isteğinize göre bunu boyayabilirsiniz.
Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyalarını incelemek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.


Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları örneklerine devam edelim. Kullanmadığınız dantellerden ve kavanozlardan mumluk yani şamdan yapabilirsiniz. Duvar dekorasyonu için kağıt ya da kartondan, örneğin evdeki kullanmadığınız renkli kağıtlardan çok güzel duvar süslemeleri de yapabilirsiniz. Fakat bu tarz duvar süslemelerinde kağıt tercih ederseniz bakımı da önemli olacaktır çünkü kağıt çabuk deforme olabilecek bir malzeme çeşidi. Artık kumaşlardan ya da dreamcather yani düş kapanı tarzında yine bir duvar süsü elde etmeniz de ihtimaller dahilinde. Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları, aklınıza gelebilecek doğal ya da işe yaramaz diy nitelendirip belki yüzüne bakmayacağınız eşyaların evinize gümbür gümbür gelmesini sağlayabilir. Aklınızda ampuller yanması için ise Malzemeleri Dönüştürüyoruz Harika El Yapımı DIY Dekor Eşyaları galerimizi yukarıdan gözlemleyip, hemen işe koyulabilirsiniz. Kadınca Fikir olarak, bildiğiniz üzere geri dönüşüm ya da kendin yap tarzındaki projelerin hobileşmesini destekliyoruz. Bize bu konuda sınırsız kaynak ve fikir sağlayan Pinterest sitesine teşekkür etmeden de bu yazıyı sonlandırmak olmazdı. Güzel bir dünya için siz de geri dönüşümü destekleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ