Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modelleri

Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modelleri

Oversize, yani bedeninden oldukça büyük görünen, sanki size büyük gelmişçesine bol olan kabanlar, şüphesiz bu kışın en moda, en gözde kadın dış giyim parçalarından biri oldu. Başlıkta “Oversized” yazsak da pek çok yerde bu kabanların adı “Oversize” diye de geçiyor. O yüzden konudan söz ederken her iki kelimeyi de kullandık. İngilizcede “oversized” kelimesi “büyük boy” demek ve bu Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modelleri, bu anlamda bedeninizden bir ya da iki beden büyükmüş gibi görünen modellerdir. Büyük beden dış giyim ile bu noktada karıştırılmaması gerekiyor. Oversized kabanlar, kendiliğinden büyük görünen, örneğin 36 bedeni giydiğinizde 38 ya da 40 bedenmiş gibi görünen modele sahiptir. Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modelleri, özellikle düşük omuzlu olmalarına, bu özdeki büyük gelen beden görünümünü borçlu. Omuz çizgisi kola doğru, aşağıda olan bu oversize kabanlar, dolayısı ile büyük görünüyorlar. Tabi ki diğer önemli etken de bol olmaları. Kesinlikle Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerinde dar kesim görmüyoruz. Belki bazı Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerinin kol kesimi biraz daha dar olabilir.

Yeni Sezon Moda Oversized Kadın Kaban Modellerini TAM BOYUT görüntülemek için lütfen aşağıdaki küçük görsellere tıklayınız…

Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerinde renk olarak, füme rengi oversize kaban modeli, pembe renk oversized kaban modeli, lacivert renk oversized büyük boy kaban modeli, beyaz renk oversize kaban modeli gibi pek çok rengi görsek de genel olarak soft ve yumuşak renklerden seçildiklerini fark edebiliriz. Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerinden yukarıdaki galerimizde Zara kaban ve Koton kaban gibi markaları göreceksiniz. Eğer bu Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerini satın almak isterseniz, bu mağazaların online veya sanal olmayan mağaza çeşitlerini ziyaret edebilirsiniz. Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerinde kaşe kumaş oversized kaban modeli, yün kumaş kaban modeli gibi oldukça sıcak tutan kumaşlar ile oluşturulduklarını da görebiliriz. Eğer siz de bu Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerini tercih edecekseniz, dar paça bir pantolon ile topuklu bir ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Yeni Sezon Moda Düşük Omuzlu Oversized Kadın Kaban Modellerini yukarıdaki galeriden inceleyiniz ve değerlendiriniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ