Yeni Model Pratik Yumurta Pişirici

Yeni Model Pratik Yumurta Pişirici

Haşlanmış yumurta pişirmek, eğer kolay yumurta kabuğu soyma tekniklerini de bilmiyorsanız zahmetli ve zor olabilir. Alt tarafı yumurta haşlaması deyip geçmeyin. Kabuğunu soyarken yumurta parçalanabilir. Haşlanmış yumurtanın kabuğu ile alakadar olmayıp, direkt olarak haşlanmış yumurta pişirebilirsiniz. Bu ise yeni model pratik yumurta pişirici ile çok kolay. Yeni model yumurta pişirici size kabuksuz haşlanmış yumurtalar sunar. Kabuksuz yumurta yapımı için, bu “Egg cooker” da denilen bu pişiricilerden satın alabilirsiniz. Dış kısmı sağlıklı silikon olup, yumurtanın çiğken içine kırılması ile kapağını kapatıp, suda haşlayabilirsiniz. Bu yumurta haşlayıcının, incelememize göre dezavantajı yıkaması gibi görünüyor. Yani silikon kalıpları tek tek yıkamak sorun olabilir. Ama bir avantaj olarak, içine yumurtayı kırdıktan sonra pul biber ve tuz ekleyip farklı tarifler de hayata geçirebilirsiniz. Bu yönden çok pratik olacaktır. Aşağıda size bu Egg Cooker, yeni model pratik yumurta pişirici videolarını hazırladık. Youtube üzerinden yayınlanmış en ayrıntılı yumurta pişirici videoları için yazının devamını takip ediniz.
1) Aşağıdaki Youtube videosunda, yumurta pişiricinin az pişmiş, orta kıvamda pişmiş, kayısı kıvamında pişmiş ve çok pişmiş yumurta yapmak için nasıl kullanıldığını izleyebilirsiniz.

2)Aşağıda ise Egg Cooker yumurta pişirici satıcısı videosu yer alıyor. Videonun başında yumurta pişirirken zorlanan bir kadının Egg Cooker ile yumurtaları kabuksuz olarak nasıl pişirdiğini görmekteyiz.

3) Bu videoda ise silikon yumurta haşlayıcısının farklı görüntüleri var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    SATIŞI YOKMU

  2. kadincafikir dedi ki:

    maalesef yok

BİR YORUM YAZ