Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modelleri

Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modelleri

“Some Like It Hot” yani Bazıları Sıcak Sever, filmi misali bazıları da düğün davetiyelerini çılgın ve farklı sevebilir. Bu bağlamda alternatif pek çok düğün davetiyesi modelleri bulunuyor. Bazıları klasik sevse de giderek çılgın bir hale gelen dünyada farklı ve alternatif yolları da tercih edenler azımsanamayacak kadar artmaya başladı. Bu işin düğün tasarımı ve evlilik hazırlıkları yönünü ele alırsak çılgın ve farklı davetiye modelleri, bu konuda örnek teşkil edebilir. Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerinde yaratıcılık ve alternatifin sınırı yok. Kimisine kıro ve kötü gelecek fikirler de bazılarınca çok farklı ve güzel bir fikir olarak tercih edilebiliyor. Bu yüzden Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerinden örnekler içeren görsel galeride her çeşit alternatifi eklemeye çalıştık. Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere, davetiye seçimlerine tema seçmek yani bir konu seçmek ile başlamalarını tavsiye ederim. Örneğin, futbol delisi bir çift misiniz? O halde bu çılgın gelin ve damada Biletix’ten bilet almışçasına ve akrabaya torpil geçmişçesine bir görsellik taşıyan maç bileti şeklinde düğün davetiyesi modeli yakışır. Mesela bir sinemada tanıştıysanız ya da ortak bir film sizin için önemli ve bizim filmimiz, dedirtiyorsa, bu filmin temasında ya da sinema bileti şeklinde bir düğün davetiyesi modeli tam size uyabilir. Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerinden yelkenli şeklinde olan düğün davetiyesi ise, teknede, botta ya da gemide düğün töreni yapacak olan çiftler için ideal bir alternatif düğün davetiyesi örneği. Sosyal medya, yani Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardan birinde tanıştıysanız ya da sosyal medya platformlarına önem veren bir çiftseniz, çılgın ve farklı olsun davetiyemiz, dediğinizde, Facebook etkinlik daveti şeklinde dizayn edilmiş düğün davetiyesi modeli ya da Twitter veya Instagram temalı düğün davetiyesi modelini seçmeniz yerinde olur. Tabi ki bu Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerinde temadan kastım bir şablon yani tasarım, daha kısa haliyle bir konu seçmenizdir. Aşağıda sizler için en iyi şekilde Pinterest ve benzeri platformlardan derlenmiş Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modelleri örnekleri bulunuyor.
Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerini incelemek için küçük resimlerin üzerine tıklayın ve galerimizde gezinin.

Çılgın ve Farklı Olsun Diyenlere Alternatif Düğün Davetiyesi Modellerinde mutlaka size hitap edeni bulursunuz, yeter ki konusu ilginizi çeksin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ