Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri

Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri

Yatak odası, ismini bile içerisinde mutlaka yatak barındırmasından alan bir ev bölümüdür. Dolayısı ile, yatak odası mobilyalarınızın en önemli parçası tabi ki yatak olacaktır. Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri ile yatak odasında yumuşak bir hava yaratabilirsiniz. Bunun Feng Shui denilen, eskilere dayanan Çin ev eşyası yerleşimleri felsefesinde basit bir açıklaması da bulunuyor. Feng Shui’ye göre, yuvarlak şekilleri evlerimizde tercih etmeliyiz ki, enerji serbest bir şekilde akıp sivri köşelere takılıp huzuru olumsuz etkilemesin. Bu sebeple Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri, özellikle Feng Shui felsefesine göre sivri köşeler barındırmadığından iç huzurumuzu da olumlu etkileyecektir. Böylelikle bu Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri ile yatak odasında hoş bir sinerji de yaratabilirsiniz. Fakat bu Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modellerinin şu şekilde bir dezavantajı da var ki, yatak odanız küçük ise sığmayabilir ya da yer konusunda kullanışlı olmayabilirler. Sıkış sıkış bir görüntü istemezseniz eğer ve yatağınızın oval bir şekilde yer kaplamasını istemiyorsanız, belki Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri size uygun olmayabilir. Bunun net ayrımını analiz edebilmeniz için sizlere aşağıda Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri fotoğraflarından bir galeri derledik.

Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modellerini TAM BOYUT görüntülemek için aşağıdaki küçük görsellere tıklayınız.

Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri, yukarıdaki galeriden de görebileceğiniz üzere, kadife kumaşlı baza başlıklı yuvarlak yatak modeli, süet kumaşlı baza başlıklı yuvarlak yatak modeli, deri kumaşlı başlıklı yuvarlak yatak modeli, zımbalı ya da boncuklu işlemeli başlıklı yuvarlak yatak modeli, dilimli desenli baza başlıklı yuvarlak yatak modeli, Osmanlı temalı alaturka yuvarlak yatak modeli, led ışıklı modern yuvarlak yatak modeli ve klasik görünümlü ahşap baza başlıklı yuvarlak yatak modeli gibi pek çok model içeriyor. Bu Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modellerinin bazılarının baza, saklama bölümü, çekmece ya da sandık bölümü olmayıp sadece yataklı tasarlanmışlar. Bazı Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri ise oldukça kullanışlı yan sandık ve kapaklı dolaplara sahip. Led ışıklı olan Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri ise genellikle modern görünümü tamamlamak üzere led ışık kullanılmış yatak modelleridir. Kadife kumaşlı Romantik, Modern Yatak Odaları İçin Yuvarlak Yatak Modelleri de alaturka ve Osmanlı gibi ağır ve gösterişli yatak odası temasını tamamlamak üzere üretilmişlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ