L’oreal Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyası

L’oreal Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyası

Saç boyaları içerisinde L’oreal Paris markası, saçınıza en az zarar verecek markalar içerisindedir. Loreal saç boyaları da kendi arasında serilere ayrılıyor. Gelin biz; L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyası İncelemesini yapalım. Öncelikle L’oreal Paris Excellence Creme serisinin eski bir saç boyası serisi olduğunu belirtelim fakat bu L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım serisi ise eski Excellence Creme serisinin yenilenmiş hali, en vurgulu özelliği ise, saçlarınıza üçlü bakım yapması ve içeriğinin zenginleşmiş olması. Bu sebeple L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç boyasından, eski excellence creme saç boyası serisine göre daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. İncelemelerime göre, L’oreal gerçekten saça bakım yapıyor fakat saça aşırı kimyasal yükleme yapmadığı için aşırı bariz bir renk ortaya koymuyor. Zaten bir boya saçınıza ne kadar kimyasal etki yaparsa, saçlarınız o kadar yıpranır. Naçizane birkaç tavsiyede de bulunmak istersem, saçınızı bir renge boyamak istiyorsanız fakat iki renk arasında kaldı iseniz, açık renk olan rengi seçin! Çünkü mutlaka katalog renginden koyu bir renk elde edersiniz ve derler ya, yıkadıkça saç rengi oturur, işte o tam da bu sebepten, ilk boyamada koyu bir renk ve yıkamalarınızdan sonra, istediğiniz renk. Bu olay L’oreal Paris saç boyaları için de geçerli olabiliyor, tabi ki bunda saçınızın taban renginin ve önceden boyalı bir saç olup olmamasının da etkisi var. L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyalarının zenginleştirilmiş içerikleri nelerdir, diye sorarsanız, cevabı : daha parlak ve daha belirgin renkler için eklenmiş olan şu üç birim : Koruma için serum (Seramid) , yenileme için boyama sonrası (Kolajen) ve güçlendirme için de boyama sırasında (Pro-Keratin). Bu üç önemli saç boyası paketi içeriğinden en önemlilerinden birisi boyama öncesinde saçınızı koruyan seramid içerikli serum diyebilirim, gerçekten saçınızın yıpranması şöyle dursun, boyama sonrasında parıl parıl parlayıp, bakımlı bir hale geliyor ve sağlıklı görünüyor. Aşağıda Loreal Paris Türkiye Sitesi’nden sizler için derlediğim görselleri göreceksiniz. Satın almak isterseniz, http://www.lorealparis.com.tr/ adresini de ziyaret edebilirsiniz.
L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyası Renk Katalogları incelemesi için, lütfen aşağıdaki küçük görsellere tıklayınız.

Dolu dolu hazırladığım L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyası İncelemesinde şu sonuca vardım. Saçlarınız için daha etkili oluyor diye ucuz ya da kalitesi orta seviye dahi olsa herhangi bir boyayı tercih etmemelisiniz, uzun vadede çok zararını görürsünüz ve pişman olursunuz. İşte bu yüzden Kadınca Fikir, kalitesinden ve güvenilir olmasından dolayı L’oreal Paris Excellence Creme Yeni Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım Saç Boyalarını tavsiye ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ